Aktuality

 • nově na čepu: Single hop ale Harmonie

  Představujeme dvacátý první díl našeho seriálu o Single hop Ale: Harmonie. Tentokrát český chmel, kříženec Žateckého poloraného červeňáku, Premiantu a chmele Northern Brewer. Čekejte bylinky a hořkost. Více o našem seriálu najdete na www.pivochomout.cz/sha.

 • Zrušení záloh na PET

  Milí příznivci a fanoušci našeho piva,
  s lítostí vám oznamujeme, že jsme se rozhodli zrušit zálohy na PET lahve. Neděláme to rádi, ale vede nás k tomu více důvodů. Proto s platností od 1.6.2017 nebudeme tuto zálohu účtovat. Zálohované PET budeme vykupovat zpět až do 30.6.2017. Po tomto termínu již nebude možné nárokovat vratnou zálohu 3 Kč jako tomu bylo dosud.

  Recyklaci lahví už necháme na vás. A kdo netřídí, ať začne. Má to smysl!

  Protože nám ale záleží na prostředí, ve kterém žijeme, budeme od teď přispívat 1 Kč z každé prodané PET lahve na podporu projektu Ukliďme Česko. Rádi vás pak na těchto akcích uvidíme. Naše pivo bude samozřejmě u toho.

 • Pšeničné bílé nově na čepu

  Pomalu ale jistě přichází léto a k tomu patří i osvěžující pšeničné pivo. Pro letošní rok jsme vybrali belgický pivní styl Witbier. Má dlouholetou tradici a mnoho variací. Ten náš je plný citrusových tónů díky přidané pomerančové kůře a koriandru. V chuti najdete mandarinkový kompot a jemný zákal vytváří nesladovaná pšenice. Věříme, že si přijdete na své. Nám tedy chutná moc.
  Více informací najdete na www.pivochomout.cz/pivovar/o-pivech.

 • Hostinec uzavřen 29.4.2017

  Někdo se nám žene do chomoutu, takže bude hostinec uzavřen. Budeme se na vás těšit opět v neděli.

Týdenní menu

Hostinec otevřen

úterý - čtvrtek

11:00 - 22:00

pátek a sobota

11:00 - 24:00

neděle a pondělí

11:00 - 20:00

Pivovar otevřen

pondělí a středa

9:00 - 13:00

pátek

9:00 - 17:00

pátek

15:00 - 17:00 plnění demižonů

Z galerie