Exkurze

Pro ty, kteří chtějí nahlédnout do zákulisí našeho řemeslného pivovaru nabízíme exkurze v termínu dle vašeho přání, a to od pondělí do pátku vždy od 10:00 do 18:00 (začátek poslední prohlídky) ale za určitých podmínek lze udělat exkurzi i o víkendu. Délka je 60 minut nebo dle dohody a cena zahrnuje komentovanou prohlídku, ochutnávku sladů, degustace piva z tanků a pivní sklenku s logem pivovaru. Minimální počet je 5 a maximální 15 osob. Pokud je vás méně než pět, tak můžete využít VIP exkurzi (viz níže) nebo vám můžeme nabídnout volná místa nejbližší exkurze. Prohlídky jsou nejčastěji spojeny s posezením v hostinci u příležitosti rodinných oslav, firemních večírků a jiných společenských akcí. Máme zkušenosti i se skupinami vozíčkářů i když prostory pivovaru nejsou bezbariérové. Výklad lze provést v anglickém nebo francouzském jazyce. Váš požadavek uveďte do objednávky. Snažíme se vyhovět vašim požadavkům a podle toho přizpůsobujeme práci v pivovaru tak, aby v čase prohlídky bylo, pokud možno, ukázat vám všechny části provozu. V určitých pracovních fázích to však není možné a proto je otřeba počítat s tím, že vás nebudeme moci provést některými pracovišti. Také záleží na dodržení času začátku prohlídky, kdy plánujeme tyto práce s ohledem na domluvenou exkurzi. Proto prosíme o dodržování času začátku, který jsme si předem potvrdili.
Neobávejte se na nás obrátit i s nestandardními požadavky. Pokud to bude v našich silách, tak vám rádi vyhovíme.

Ceník – platba v hotovosti na místě

Základní (pondělí až pátek)         … 100 Kč / os
Víkendová – sobota                          … 150 Kč / os (od 1.10.2016 do odvolání víkendové exkurze neprovádíme. Děkujeme za pochopení.)
VIP exkurze (méně než 5 osob) … 500 Kč / skupina
VIP exkurze víkend                          750 Kč / skupina


VOLNÉ TERMÍNY EXKURZÍ

  Momentálně nemáme otevřené žádné termíny. Navrhněte si ten, který vám vyhovuje…

Vaše poptávka bude odeslána na náš e-mail varime@pivochomout.cz. Potvrzení rezervace obdržíte e-mailem. Pouze písemně potvrzené rezervace jsou platné.
Případně nás můžete kontaktovat na čísle 604 353 469. Těšíme se na vaši návštěvu.