události

 • Prix Bohemia Radio 33

  20.
  března 2017
  Pondělí

  KONEC: čtvrtek 23. března 2017

  Pivovar Chomout uvádí oficiální pivo festivalu Prix Bohemia Radio. Zaposlouchejte se do kompozice hutného sladového těla a vyrovnané hořkosti, kterou dodávají interpreti z evropských chmelnic. Celkový dojem dokonale doplňuje sytá karamelová barva.

  Mezinárodní festival rozhlasové tvorby Prix Bohemia Radio je tradiční soutěžní přehlídkou, jejímž vyhlašovatelem a pořadatelem je Český rozhlas. Pro 33. ročník festivalu byly vyhlášeny soutěžní kategorie Drama, Dokument a mezinárodní kategorie Reportáž.


  www.rozhlas.cz • Facebook

 • No chain Dual Slalom & Dirt OL-Jam vol.2

  22.
  dubna 2017
  Sobota
  - 10:00 -

  NO CHAIN DUAL SLALOM – závod určený pro horská kola na Dual Slalom trati v bike parku Olomouc, kde se bude závodit nejen na čas, ale také se pojedou vyřazovací souboje. To vše se pojede na kolech bez řetězu!
  DIRT JUMP – závody ve skocích na horských i BMX kolech, které se pojedou na nejtěžší trati v bike parku. V závodě se bude hodnotit náročnost předvedených triků, styl a čistota jízdy. Vítěze zvolí odborná porota.
  V průběhu celé akce se můžete osvěžit čepovaným pivem z našeho pivovaru.


  www.bikeparkolomouc.cz • Facebook • Promo video

 • AFO

  25.
  dubna 2017
  Úterý

  KONEC: neděle 30. dubna 2017

  AFO – 52. mezinárodní festival populárně-vědeckých filmů

  Academia Film Olomouc (AFO) se podle počtu akreditovaných diváků řadí mezi největší kinematografické přehlídky v České republice a má v Olomouci svoji dlouholetou tradici. Již od roku 1966 ho pořádá Univerzita Palackého. Odehrává se v jádru podmanivé moravské metropole, která je historicky ceněným klenotem i energickým studentským prostředím. AFO se právě v olomouckých kulisách soustředí na progresivní komunikaci a popularizaci vědy. Každoročně představuje ty nejlepší současné vědecké snímky prestižních světových produkcí, které osobně uvádějí renomované ikony české i zahraniční vědy či zástupci filmového a televizního průmyslu.

  V letošním roce je již podruhé oficiálním festivalovým pivem UP Ale z Pivovaru Chomout, které budete moci ochutnat v průběhu celého festivalu.


  www.afo.cz  •  Facebook • Událost

 • Tvarůžkový festival

  28.
  dubna 2017
  Pátek
  - 14:00 -

  KONEC: sobota 29. dubna 2017, 18:00
  V pátek 28. dubna ožije centrum Olomouce již druhým ročníkem úspěšného festivalu na počest typické hanácké speciality – Olomouckým tvarůžkům, které se vyrábějí v Lošticích už více než šest set let.

  Návštěvníci festivalu ochutnají tvarůžky v teplé i studené kuchyni v nabídce restaurací, které jsou zapojeny do projektu Ochutnejte Hanou a propagují tak tradiční hanáckou gastronomii. Nebudou chybět ani takové speciality jako tvarůžkové dezerty a pivo z hanáckých minipivovarů.
  Připraven je zajímavý doprovodný program včetně vystoupení hanáckých folklorních souborů. Při této příležitosti bude také v Olomouci zahájena turistická sezóna, budou představeny novinky v oblasti cestovního ruchu a proběhnou i tematické prohlídky vybraných objektů. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program. Pivo Chomout najdete na stáncích umístěných na Dolním i Horním náměstí. Prodávat budeme pivo z čepu nebo si ho můžete odnést s sebou v lahvích. Na čepu bude Desítka, Ležák, Up Ale Blondýna  letní Pšenka nebo další dle aktuální nabídky.


  www.tvaruzkovyfestival.olomouc.eu

 • Ekojarmark

  01.
  května 2017
  Pondělí
  - 8:30 -

  Zakončení Ekologických dnů (15.4. – 1.5.) s kulturním programem na Horním náměstí v Olomouci. Stánek s našim pivem tady samozřejmě nebude chybět. Celá akce je organizovaná ve spolupráci s Centrem ekologických aktivit Sluňákov, kteří celou akci pořádají.


  www.slunakov.cz • Facebook

   

 • Festival michalský výpad olomouc

  19.
  května 2017
  Pátek
  - 17:00 -

  KONEC: sobota 20. května 2017, 22:00

  Zveme vás na 3. ročník multikulturního festivalu Michalský výpad proběhne na schodišti vedle vily Primavesi v Olomouci. V průběhu celé akce bude pro návštěvníky připraven stánek s točeným pivem od pivovaru CHOMOUT a ostatními nápoji zajištěné podnikem Metro Chill Out Club. Vstupné dobrovolné.


  www.michalskyvypad.cz • Facebook • Facebook událost

 • Svátky města olomouce

  02.
  června 2017
  Pátek

  KONEC: sobota 03. června 2017

  Podrobnosti budou doplněny

 • Hanácké pivní slavnosti prostějov

  06.
  června 2017
  Úterý
  -->
 • řečkovický festival minipivovarů brno

  10.
  června 2017
  Sobota
  - 12:00 -

  Druhý ročník festivalu malých pivovarů se bude konat v amfiteátru bývalého pivovaru v Řečkovicích. Budete mít možnost ochutnat skvělé pivo od českých a moravských sládků. Rádi bychom, aby se na této akci prezentovaly regionální pivovary a minipivovary převážně z Jihomoravského kraje. Průběh celé akce bude doprovázen vystoupeními hudebních skupin různého hudebního zaměření.

  Na co se můžete těšit?

  – výběr z nejlepších českých a moravských minipivovarů
  – koncerty: Ant Attack, Kentaur, Watch This
  – skvělé občerstvení: o luxusní pokrmy se postará první český Masterchef Petr Jonáš s týmem Wellington café (www.wellingtoncafe.cz)
  – akcí bude provázet moderátor radia Evropa 2 – Ondra Urban

  Vstupné: na místě do 14:00 – 60 kč, od 14:00, na místě 80 Kč.


  www.pivni-lekarna.czFacebook • Událost

 • pivo na náplavce praha

  16.
  června 2017
  Pátek

  KONEC: sobota 17. června 2017

  Podrobnosti akce budou doplněny


   www.pivonanaplavce.cz • Facebook
 • 2. velenovsko suchovský festival VESUF

  15.
  července 2017
  Sobota

  Podrobnosti budou doplněny.


  www.vesuf.cz