٭Vánoce 2017٭

Připravili jsme pro vás tipy na vánoční dárky z Chomoutu. Můžete vybírat dle libosti z níže uvedených možností. Složení dárkových balení je dané a tudíž neměnné (pokud není u produktu uvedeno jinak). Odběr do 5 ks je možný i bez předchozí rezervace. Při větším odběru prosíme o telefonickou nebo písemnou objednávku předem. Datum expirace vánočního balení piva je v lednu 2017.   Jelikož není pasterované ani filtrované, je nutné ho po celou dobu uchovávat v chladu.

Vše si můžete zakoupit osobně přímo v pivovaru v tyto prosincové čtvrtky a pátky: 7. a 8., 14. a 15., 21. a 22.12., vždy od 13 do 18 hodin. Dárková balení v malém množství do 3 ks jsou v prodeji v Hostinci v průběhu otevírací doby. Kontakty pro objednávky nebo dotazy najdete na konci této stránky.

Zážitkový poukaz ● 990 kč nebo 1990 kč 

Nabízí netradiční formu dárku v podobě zážitku. Poukazy lze zasílat i poštou. 

Dárkový poukaz ● od 90 kč do 800 kč …

… nebo v jakékoliv výši s věnováním podle vašeho výběru. Další nabídku dárkových poukazů najdete v e-shopu na našich stránkách v záložce „Dárkové a zážitkové poukazy„.

NOVINKA 2017 Vánoční balení „DUOPAK“ ● 149 Kč

Drobný dárek, který potěší každého milovníka našeho piva. Obsahuje dvě skleněné lahve o objemu 0,33 l. Můžete si vybrat ze tří variant:

DUOPAK varianta 1: Vánoční ALE + Ležák
DUOPAK varianta 2: Vánoční ALE + Švarc
DUOPAK varianta 3: Režná Bára + Něžná Bára

Vánoční balení „KOMPLET“ ● 249 kč

Obsahuje skleněnou lahev o objemu 0,75 l a pivní sklenku. Výběr sklenky není náhodný. Balení obsahuje takovou sklenku, které je nejvhodnější pro čepování daného piva, a umocňuje tak dokonalý požitek z chuti. Novinkou je sklenka Craftsman, která svým tvarem pomáhá uvolňovat z piva aromatické látky chmele a zázvoru. Zúžená dolní část sklenky se při držení ohřívá, čímž se z piva uvolňují aromatické látky.

Můžete si vybrat ze tří variant:

KOMPLET varianta 1: Švarc + sklenka Grazer 0,5 l
KOMPLET varianta 2: Ležák + sklenka Grazer 0,5 l
KOMPLET varianta 3: Vánoční ALE + sklenka Craftsman 0,5 l

Vánoční balení „SEDMIČKA“ ● 249 kč

Balení obsahuje 2 skleněné lahve o objemu 0,75 l. Můžete si vybrat ze dvou variant:

SEDMIČKA varianta 1: Vánoční ALE + Ležák
SEDMIČKA varianta 2: Vánoční ALE + Švarc

Demižon Ležák 2l ● 299 kč

Toto není jen tak obyčejný demižon. Je totiž bezedný … tedy alespoň do třetího naplnění. Můžete totiž přikoupit další 3 plnění, každé za 120 kč. Do tohoto obalu plníme pouze Ležák.

NABÍDKA PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY

Výše uvedená dárková balení mohou být také originálním dárkem pro vaše zaměstnance a obchodní partnery. Při odběrech většího množství nabízíme individuální ceny. Standardní doba dodání je 5 pracovních dní a při větších odběrech se může tento termín prodloužit. Doporučujeme proto objednávat co nejdříve, abychom vše stihli včas připravit.

 chomout-etiketa-sklo-ex-vanocni-ale_s-logem-firmy_nahledDolepka s firemním logem
Na kteroukoliv etiketu z naší vánoční nabídky můžeme také přidat vaše logo. Takto označené zboží můžete použít jako reklamní předmět, který lze navíc uplatnit jako odečitatelný výdaj ve vašem učetnictví. Cena za grafické zpracování je 150 kč a cena jedné dolepky je 3 Kč. Vaše logo posílejte v křivkách ve formátu PDF na varime@pivochomout.cz 1 týden (5 pracovních dní) před požadovaným termínem dodání. Níže najdete vizualizaci pro oba typy etiket.

 

 

Etiketa na přání
Můžete si vymyslet vlastní vzhled nebo vám jej můžeme navrhnout. Cena této služby je 1000 Kč za grafický návrh za jednu korekturu. Cena každé etikety je 5 Kč a termín dodání 3 týdny (15 pracovních dní). Potom může vaše firemní etiketa vypadat třeba takto:

 

Objednávky nad 3 balení posílejte nejpozději týden před odběrem, nejpozději do 15.12.2016 na vladan@pivochomout.cz
tel.: 773 088 428 nebo 608 578 538