Volná místa

Chcete u nás pracovat? Možná právě hledámě někoho s vašimi zkušenostmi. Podívejte se jaká máme v současné době volná místa. Pokud zrovna pro vás nic nemáme, tak nezoufejte a pošlete nám váš životopis na prace@pivochomout.cz a my vám zavoláme.


V pivovarském hostinci Chomout vaříme nejen českou ale i zahraniční kuchyni v moderním pojetí a nebojíme se nových trendů v gastronomii. Navíc nabízíme vlastní pivo všech pivních stylů. Naší předností je poctivost ve všem co děláme. Jsme mladý kolektiv a vítáme každého, kdo přispěje svými zkušenostmi. Zájemci volejte 777 746 872 nebo pošlete životopis na prace@pivochomout.cz.

Momentálně nemáme žádné nabídky. Zůstaňte s námi a sledujte tuto stránku.

V pivovaru vaříme piva různých stylů a neustále se snažíme vymýšlet novinky. A to proto, že nás to prostě baví. Našimi hlavními zákazníky jsou restaurační zařízení v regionu. Proto stáčíme většinu naši produkce do KEG sudů o různých objemech. Část piva stáčíme dále do PET lahví a soudků dle požadavků zákazníka. Pro práci v pivovaru je potřeba zejména velmi dobrá fyzická kondice (každý sud váží kolem 50-ti kg) a odpovědný přístup k práci. Pokud tyto vlastnosti máte, tak nám pošlete životopis na pavel@pivochomout.cz.

Drazí příznivci minipivovarského piva !

Na jarní a letní sezónu hledáme partičku spolehlivých a čestných brigádníků na pomoc během zátěžových měsíců (květen – září).

Koho hledáme?
– fajn komunikativní lidi, spolehlivé, časově flexibilní, odpovědné za svěřené věci a úkoly … a hlavně nadšené fanoušky našeho piva

Co budete dělat?
– zajištění prodeje piva na našich stáncích během víkendových akcí
– pomoc při manipulaci s pivem na pivovaru: stáčení sudů, skladování, rozvoz k zákazníkům a stáčení lahvového piva (pro kluky, kteří jsou schopní zvednout břemena o váze min. 50 kg)

Co nabízíme?
– odměnu pojatou motivačně na základě reálných výsledků
– práci na Dohodu o provedení práce (DPP) s hodinovou sazbou

Zájemci prosím pište na pavel@pivochomout.cz – do předmětu prosím uvádějte „Zájem o brigádu na léto“. Uveďte na sebe prosím telefonický kontakt a pár detailů, proč byste se na to hodili.