Volná místa

Chcete u nás pracovat? Možná právě hledámě někoho s vašimi zkušenostmi. Podívejte se jaká máme v současné době volná místa. Pokud zrovna pro vás nic nemáme, tak nezoufejte a pošlete nám váš životopis na prace@pivochomout.cz a my vám zavoláme.

V pivovarském hostinci Chomout vaříme nejen českou ale i zahraniční kuchyni v moderním pojetí a nebojíme se nových trendů v gastronomii. Navíc nabízíme vlastní pivo všech pivních stylů. Naší předností je poctivost ve všem co děláme. Jsme mladý kolektiv a vítáme každého, kdo přispěje svými zkušenostmi. Zájemci volejte 777 746 872 nebo pošlete životopis na prace@pivochomout.cz.

KUCHAŘ/KUCHAŘKA

nástup červenec 2017 nebo dohodou

Požadujeme

  • výuční list v oboru výhodou
  • 1 rok praxe podmínkou
  • znalosti technologie vaření a dalších souvisejících prací v kuchyni
  • zkušenosti se sestavováním receptur a jídelního lístku
  • aktivní přístup k zavádění moderních trendů v gastronomii a dobré povědomí o dění v oboru
  • zodpovědnost, samostatnost a organizace práce

Náplň práce

  • podílí se na sestavování jídelního lístku
  • navrhuje změny jídelníčku a podílí se při tvorbě nabídky s ohledem na aktuální/specifické požadavky/potřeby
  • aktivní činnost v kuchyni

SERVÍRKA/ČÍŠNÍK

Požadujeme

  • pracovitost
  • vstřícné, přirozené chování a uvědomění si odpovědnosti za spokojenost zákazníka a to i ve vypjatých situacích
  • smysl pro detail a kvalitu nabízených produktů dle specifických potřeb podniku
  • schopnost a zájem učit se novým věcem a postupům, zejména poznávat širokou nabídku pivních druhů
  • aktivní spolupráce a pozitivní přístup k práci v týmu

Náplň práce

  • přijímá a umísťuje hosty, poskytuje rady při výběru pokrmů a nápojů
  • zajišťuje a přijímá objednávky
  • vyrábí nápoje a obsluhuje výčepní zařízení
  • roznáší jídla a nápoje
  • připravuje a aranžuje místnosti a stoly

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání s pracovní smlouvou
  • finanční ohodnocení – základní hodinová mzda, příplatky podle výše tržeb a kvality odvedené práce
  • práci v mladém a přátelském kolektivu
  • možnost uplatnit své nápady a myšlenky
  • možnost vzdělávání a růstu
  • pracovní doba v režimu krátký a dlouhý týden

V pivovaru vaříme piva různých stylů a neustále se snažíme vymýšlet novinky. A to proto, že nás to prostě baví. Našimi hlavními zákazníky jsou restaurační zařízení v regionu. Proto stáčíme většinu naši produkce do KEG sudů o různých objemech. Část piva stáčíme dále do PET lahví a soudků dle požadavků zákazníka. Pro práci v pivovaru je potřeba zejména velmi dobrá fyzická kondice (každý sud váží kolem 50-ti kg) a odpovědný přístup k práci. Pokud tyto vlastnosti máte, tak nám pošlete životopis na pavel@pivochomout.cz.