Aktuality

 • Saison s ibiškem nejen na valentýna

  Se svátkem svatého Valentýna představíme náš nový speciál – Saison s ibiškem. Kombinace třech druhů sladů s belgickými kvasnicemi vytváří kompozici svěžího plného těla s pikantní kyselinkou a květ Ibišku súdánského dává intenzivní červenou barvu. Ideální pití pro ty, co neslaví Valentýna ale chtějí ochutnat něco nového.

  Najdete na čepu v našem pivovarském Hostinci od 14.2. od 14:00, kde jsme pro vás na tomto speciálu upekli pstruha. Tak přijďte ochutnat. Jde to skvěle dohromady!

  Dále na čepu v olomouckém baru Zkouška. V láhvích 0.75l a 0.33l najdete v lednici v našem Hostinci a v obchodě To pravé z Hané, Úzká ulice, Olomouc.

 • Single hop ale: Enigma


  Představujeme dvacátý osmý díl našeho seriálu o jednochmelových speciálech. Tentokrát je to australský chmel enigma, který si vás získá svou ovocnou vůní a překvapivou příjemnou hořkostí.
  Na čepu v baru Plan B a v Casablance.

  Více o našem seriálu najdete na www.pivochomout.cz/sha

 • Otevírací doba o svátcích

Týdenní menu

Hostinec otevřen

pondělí

11:00 - 15:00

úterý - čtvrtek

11:00 - 22:00

pátek - sobota

11:00 - 0:00

neděle

11:00 - 20:00

Exkurze pivovaru

Pro ty, kteří chtějí nahlédnout do zákulisí našeho řemeslného pivovaru nabízíme exkurze pro skupiny 5 – 20 osob v termínu dle vašeho přání, a to od pondělí do pátku vždy od 10:00 do 18:00.

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE ZDE.