Aktuality

 • Zahajujeme sezónu | Hospodský kvíz

  Že nemáte plán na dlouhé zimní večery? U nás se určitě nudit nebudete. Připravujeme pro vás večer plný zábavy a napětí … a navíc můžete i něco vyhrát! Přihlašte svůj tým a přijďte do našeho Hostince Chomout ukázat své znalosti v oblastech vědy, filmu, techniky, přírody ale hlavně se přijďte pobavit.

  Jak přihlásit svůj tým najdete na www.pivochomout.cz/events/hospodsky-kviz

   

 • otevírací doba hostince o svátcích

 • Svatý Urban 2019 | grapes in beer

  Svatý Urban je spojení piva a hroznového moštu v jedinečnou kompozici osvěžijícího perlivého alkoholického nápoje, který bude ozdobou každého svátečního stolu. Originální chuť, která osloví milovníky piva i vína. Tentokrát jsme použili víno odrůdy Frankovka, která dodává jemně růžové zbarvení.

  Šťastné a pěnivé!

  www.pivochomout.cz/vanoce

Exkurze pivovaru

Pro ty, kteří chtějí nahlédnout do zákulisí našeho řemeslného pivovaru nabízíme exkurze pro skupiny 5 – 20 osob v termínu dle vašeho přání, a to od pondělí do pátku vždy od 10:00 do 18:00.

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE ZDE.

Týdenní menu

Hostinec otevřen

pondělí

11:00 - 15:00

úterý - čtvrtek

11:00 - 22:00

pátek - sobota

11:00 - 0:00

neděle

11:00 - 20:00

UDÁLOSTI

 • Hospodský kvíz v hostinci chomout

  28
  Jan 2020
  Tuesday
  - 19:00 -

  Od 28.1.2020 vždy od 19:00 startujeme
  každý lichý týden v úterý v našem pivovarském Hostinci.

  Tým tvoří 1 – 8 hráčů.  Přihlásit ke kvízu se můžete dvěma způsoby:

  1. Staňte se členy FB skupiny “Hospodský kvíz v pivovaru Chomout” , kde kromě přihlášení do kvízu budete dostávat i další informace. Před každým kvízem zveřejníme příspěvek sloužící k přihlášení. Pod něj můžete přihlašovat svůj tým. Najdete zde výsledky kvízu i s komentářem, který je zajímavý i pro lidi, kteří zrovna ten večer nesoutěžili. Budeme s vámi sdílet nápovědy a témata a také doprovodné materiály nebo třeba i soutěže. Budete tak v centru dění naši kvízové skupiny, a nic vám neunikne.
  2. Přihlašte svůj tým přímo u ná s Hostinci, kde si zároveň rezervujete stůl.

  DŮLEŽITÉ! Přihlášky na FB skupině slouží pouze pro přihlašování týmu do kvízu a rezervace stolu je potřeba provést samostatně.


  Rezervace stolu 608 778 348 | Přihláška do kvízu