Aktuality

 • Foks opět na čepu

  … Pan lišák je zpět …

 • Hledáme posíly do akčního týmu

  Hledáme posily do akčního týmu

  Rádi vás přivítáme v našem týmu. Sezóna se blíží a my hledáme posily na stánkový prodej na (nejen pivních) akcích po celé České republice. Přidejte se k nám a mžete si vybrat z akcí v termínu, který vám budou vyhovovat.


  www.pivochomout.cz/volna.mista
 • Single hop ale: jarrylo na čepu

  V letošním roce poslední díl seriálu o Single hop Ale zakončuje Jarrylo. Je to novošlechtěnec z Ameriky a chutná…ovocně, medově a exoticky. Na čepu v našem pivovarském Hostinci a v Plánu B v centru Olomouce
  Více o našem seriálu najdete na www.pivochomout.cz/sha

 • Horká novinka letošní zimy

  Už jste ochutnali naši horkou novinku letošní zimy? Představujeme vám Pivní punč. Budete překvapeni jak může chutnat ohřáté pšeničné pivo dochucené skořicí a hřebíčkem. Dosladit cukrem a vylepšit vodkou můžete dle svého gusta. Aktuálně najdete v našem pivovarského Hostinci Chomout, dále Kurnik šopa Hospoda Ostrava, u našich polských sousedů v pentionu Puchaczowka a v baru 12 opic v Prostějově.

Týdenní menu

Hostinec otevřen

pondělí

11:00 - 14:00

úterý - čtvrtek

11:00 - 22:00

pátek - sobota

11:00 - 24:00

neděle

11:00 - 20:00

Exkurze pivovaru

Pro ty, kteří chtějí nahlédnout do zákulisí našeho řemeslného pivovaru nabízíme exkurze pro skupiny 5 – 20 osob v termínu dle vašeho přání, a to od pondělí do pátku vždy od 10:00 do 18:00.

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE ZDE.