Experiment #

banner-web-site_experiment_1

Možná už víte, že v pivu máme rádi každou chvíli něco nového. Rádi Experiment#jeme, a když nám to chutná, tak se s vámi rádi podělíme. Nemůžeme to přece všechno vypít sami. Proto máme pro vás stejně založené, nebo alespoň stejně zvědavé, příležitost ochutnat s námi. Někdy jde o předprodukční várky našich nových piv, někdy o aktuální inspiraci zajímavou surovinou a někdy jenom o momentální nápad.

Na naší facebookové stránce s názvem Spolek šesté pípy nám pak můžete napsat jak vám chutnalo, nebo co bychom mohli změnit.

Každý Experiment# má své jedinečné číslo označované “#“. Níže najdete podrobný popisek toho, který právě ochutnáváte.

Tak zahoďte předsudky a nalaďte chuťové pohárky. Nudit se nebudete!

Děj Bůh štěstí!
sládek Jura


#14 Witbier

EPM 18° • 4,4 % alc. • 20 IBU

Pro milovníky cideru jsme připravili pivo, které svým charakterem tento nápoj připomíná. Je však vyroben pouze z typicky pivních surovin – vody, chmele, ječného a pšeničného sladu a kvasnic. Jeho světlá barva, nižší pěna i říz tento chuťový dojem ještě umocňují. V lednici od 24.8.2017.

#12,13 Pale Ale

EPM 13° • 5,1 % alc. • 39 IBU

Takovou novinku jsme pro vás ještě neměli. Ve spolupráci s firmou HOP Products, českými prodejci a šlechtiteli chmele, jsme uvařili jedno chmelový speciál s úplnou chmelovou novinkou. Prozatím se jmenuje HP 111, ale brzy dostane svoje jméno. Po chmelu Kazbek jde o další chmel, který má kromě klasických bylinných tónů i citrusové ovoce. Číslo #12 je ve variantě bez studeného chmelení, pokud chcete ochutnat více intenzivní pivo se studeným chmelením dejte si experiment #13 … anebo si dejte oba a porovnejte je. Napište nám jak vám chutná!

Stránky: 1 2 3 4