Experiment #

banner-web-site_experiment_1

Možná už víte, že v pivu máme rádi každou chvíli něco nového. Rádi Experiment#jeme, a když nám to chutná, tak se s vámi rádi podělíme. Nemůžeme to přece všechno vypít sami. Proto máme pro vás stejně založené, nebo alespoň stejně zvědavé, příležitost ochutnat s námi. Někdy jde o předprodukční várky našich nových piv, někdy o aktuální inspiraci zajímavou surovinou a někdy jenom o momentální nápad.

Na naší facebookové stránce s názvem Spolek šesté pípy nám pak můžete napsat jak vám chutnalo, nebo co bychom mohli změnit.

Každý Experiment# má své jedinečné číslo označované “#“. Níže najdete podrobný popisek toho, který právě ochutnáváte.

Tak zahoďte předsudky a nalaďte chuťové pohárky. Nudit se nebudete!

Děj Bůh štěstí!
sládek Jura


#20 Belgian Golden Strong Ale

EPM 16,9 % • alk. 9,5 % obj. • 25 IBU

Udělejme si výlet do Belgie. Vzali jsme naši osvědčenou kombinaci sladů i s žitným přídavkem, lehce nachmelili. Významný podíl na chuti má hlavně originální belgický kmen kvasnic. Žluté peckové ovoce ve vůni a svěží, ale hutné tělo podpořené plností alkoholu. Vychutnávejte zodpovědně – alkoholu je tam hodně!

#19 Witbier

EPM 11,7 % • alk. 3,8 % obj. • 15 IBU

Pšeničné bílé s levandulí – svěží belgický Witbier s pomerančovou kůrou a koriandrem jsme napumpovali levandulí. Osvěžující letní pivo jsme tím obohatili o nostalgický nádech s vůní jižní Francie. Citrusově kořeněné aroma se s levandulí krásně doplňuje a pšenice sama dává pivu lehkost a plnost. Můžete ho ochutnat z čepu pouze na Českém pivním festivalu v Praze 10.-26.5.2018.

#18 English Pale Ale

EPM 13,5 % • alk. 5,0 % obj. • 23 IBU

Švarc barique – našeho tmavého ležáka Švarc, jsme nechali ležet v dubovém sudu na dlouhou, dlouhou, dlouhou dobu. Zda mu to prospělo, posuďte sami. Můžete ho ochutnat z čepu pouze na Českém pivním festivalu v Praze 10.-26.5.2018.

Stránky: 1 2 3 4 5