Novinky

Zamilovaný Ale je zpátky

Tahle speciální růžová várka našeho oblíbeného UP ALE určitě udělá radost všem, kterým chcete říct, jak moc je máte rádi.

Pale Ale slad dává našemu svrchňáku lehké a velmi pitelné tělo, které půvabně doplní kombinace chmelů Citra a Magnum a vykouzlí tak osvěžující citrusovou chuť a aroma s příjemnou hořkostí v doznívání. Do této speciální zamilované várky jsme navícza studena přidali francouzský chmel Barbe Rouge se svěžími tóny jahod a malin a přírodní extrakčervené řepy,jejichž kombinacdotvoří narůžovělý charakter téhle limitky.

EPM 11% * IBU 35 * EBC 7 * Alkohol: 4,8% obj. 

https://www.pivochomout.cz/zamilovany/

Hledáme posilu na pozici Asistent/ka Back office

Hledáme do svého týmu dalšího skvělého parťáka na pozici asistenta/ky.

Pivovar Chomout nabízí rodinné zázemí a řemeslný pivovar, ze kterého jde čerstvé pivo rovnou na čep. NÁSTUP OD 1.1.2024 nebo dle domluvy!! Náplň tvojí práce: - práce s vydanými a přijatými fakturami - kontrola dokumentů k účtování - práce v účetním systému Abra - práce s pokladnou - kontakt se zákazníky, příjem objednávek - starost o firemní e-shop. 

Požadujeme

- zkušenost na podobné pozici výhodou

- znalost MS Office

- znalost Abra Flexi výhodou

- SŠ

- samostatnost, pečlivost a ochota se učit novým věcem

Nabízíme

- zkušenosti jsou výhodou, ale vše tě rádi naučíme :)

- slevu na firemní produkty

- možnost homeoffice

- firemní počítač

- finanční odměny po odpracování zkušební doby

Pokud jsme oslovili právě tebe, neváhej nám poslat svůj životopis a pár slov o sobě na 

info@pivochomout.cz 

Medový ležák se vrací s adventem

Advent je tady a s ním i naše vánoční nálada! Tak si v klidu vychutnejte blížící se Vánoce a sfoukněte s námi adventní svíčku – náš Medový ležák.

K výrobě tohoto spodně kvašeného piva jsme použili kombinaci sladů plzeňského, mnichovského a karamelového. Pivo bylo v průběhu vaření obohaceno o kvalitní med od místního včelaře a déle jak měsíc zrálo v ležáckém tanku. Díky přidanému medu vás potěší příjemná plnost piva s vyšším řízem a doznívajícím medovým tónem.

 

EPM:13%

Barva: 30 EBC

Alkohol: 5,5 % obj.

Hořkost: 18 IBU

Balení: 0,75l sklo, 1l PET, KEG 30,50l 

Oktoberfest v Chomoutu již příští týden

Letní sezóna končí, naše zahrádka se pomalu ukládá ke spánku a podzim pořádně nastartujeme Oktoberfestem v našem pivovaru.
 
Těšit se můžete na naše ležáky(včetně jednoho speciálního) i svrchňáky do tupláku, vepřové speciality, preclíky, pálenky, pivní soutěže a pořádnej rokec od Old School Rock Band.
 
Prohlídky pivovaru během celého odpoledne zdarma.
Divoký ležák se vrací už v pátek

Divoký ležák, podzimní speciál, se vrací do prodeje již tento pátek 6.10.2023

speciál z čerstvého chmele úrody 2023

 

Divoký ležák jsme uvařili z čerstvého divokého chmele, který vyrostl i letos přímo u nás v pivovaru Chomout. Je tak pro nás symbolem letošní úrody i celého roku 2023. 

Tenhle výroční ležák má plné tělo, výraznou hořkost a příjemné chmelové aroma Žatečáku, který byl přidán i za studena a dává pivu tradiční výrazné chmelové aroma a chuť.

 

EPM:11%

Barva:6 EBC

Alkohol:4,7 % obj.

Hořkost:31 IBU

Balení:0,75l sklo, 1l PET, KEG 30,50l 

 

 

Šlapací ALE pro všechny co šlapou i bez kola

Léto už nám šlape na paty a náš pivovar i Hostinec se začíná plnit šlapadly všech možných velikostí a typů. Náš sládek Honza se tedy rozhodl pro všechny šlapálisty uvařit tenhle osvěžující ALE, který vás nezastaví.

Náš Šlapací je uvařen z plzeňského a vídeňského sladu, které můžou za jeho lehké a osvěžující tělo. Kombinace amerických chmelů Simcoe a Amarillo mu navíc dávají osvěžující chmelové a citrusové aroma a chuť.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz