Exkurze

EXKURZE S DEGUSTACÍ

Pro ty, kteří chtějí nahlédnout do zákulisí našeho řemeslného pivovaru, nabízíme exkurze s degustací piva a sladů. Můžete tak obohatit svoji rodinnou oslavu, firemní večírek nebo třeba pánskou jízdu o trochu jiný zážitek. Pokud vás to zajímá, tak čtěte dále…

Skupiny a typy exkurzí
5 – 20 osob | výklad i v angličtině

Pokud je vás méně než 5 osob můžete:
za a) využít VIP exkurzi (viz ceník níže) nebo
za b) si můžete vybrat z termínů nejbližších exkurzí (viz níže volné termíny exkurzí) nebo
za c) si vyberte vlastní termín s dostatečným předstihem (2-3 týdny) a my ho zveřejníme na této stránce a na sociálních sítích. Tím se můžeme pokusit zajistit doplnění dalších zájemců do vámi navrhovaného termínu.

Skupina 5 až 20 osob
pokud máte stanovený termín exkurze, neváhejte vyplnit rezervační formulář a počkat na potvrzení exkurze. Obvykle odesíláme  potvrzení na uvedenou mailovou adresu. Termín bude zveřejněn a doplněn o další zájemce. Pokud si přejete tvořit uzavřenou skupinu, uveďte to do objednávky.

Skupina 20 a více osob
V těchto případech je potřeba zajistit dva průvodce a celou skupinu rozdělit na více menších. Proto počítejte s prodloužením celkové doby exkurze. Pokud to bude možné, tak vám vyhovíme.
Výklad všech exkurzí lze provést i v anglickém jazyce. Váš požadavek uveďte do objednávky.

Termíny a délka exkurze
délka 60 minut | otevřené termíny a víkendy

Exkurzi lze provést v pondělí až pátek od 16:00 do 19:00 (začátek poslední prohlídky). O víkendu a svátcích dle domluvy. Délka je 60 minut. Volné místa na otevřených termínech najdete na konci této stránky.

Cena
základní nebo VIP

Cena zahrnuje komentovanou prohlídku, ochutnávku sladů, degustace piva z tanků a pivní sklenku s logem pivovaru. Platba je v hotovosti průvodci.

Základní 150 Kč / osoba
VIP (méně než 5 osob) 750 Kč / skupina
Víkend 200 Kč / osoba
VIP víkend 1000 Kč / skupina


S čím je dobré počítat
bariéry, teplota, dochvilnost

Nejsme bez bariér – prostory pivovaru nejsou bezbariérové, ale jsme schopni prohlídku přizpůsobit. Vždy záleží na domluvě.
Ve sklepě je zima – v ležáckém sklepě, kde probíhá degustace je teplota 6°C a proto doporučujeme teplejší oblečení s sebou.
Přizpůsobení výroby – snažíme se vyhovět vašim požadavkům a podle toho přizpůsobujeme práci v pivovaru tak, aby v čase prohlídky bylo možno ukázat vám všechny části provozu. V určitých pracovních fázích to však není možné a proto je potřeba počítat s tím, že vás nebudeme moci provést některými pracovišti.
Dochvilnost – také záleží na dodržení času začátku prohlídky, kdy plánujeme výrobu s ohledem na domluvenou exkurzi. Proto prosíme o dodržování času začátku, který jsme si předem potvrdili. Budeme rádi, když nám zavoláte, pokud budete mít zpoždění.
Storno poplatky nebo zálohy – neúčtujeme, důvěřujeme
Platba na místě – za exkurzi platíte přímo průvodci v hotovosti. Pokud potřebujete pokladní doklad, stačí o něj požádat. Na fakturu

Rezervace stolu v Hostinci

Rezervace stolu je potřeba zajistit dle kapacity hostince a proto je nutno objednat samostatně na adrese hostinec@pivochomout.cz nebo uvést požadavek na rezervaci stolu při objednání exkurze a my vám rezervaci zajistíme. S dalšími požadavky ohledně menu nebo organizace vaši akce, kontaktujte přímo Hostinec.

Volné termíny exkurzí

31. července 2020 | 16:00

10. srpna 2020 | 16:00

13. srpna 2020 | 16:00

20. srpna 2020 | 16:00

 


Rezervační formulář

Vaše poptávka bude odeslána na náš e-mail exkurze@pivochomout.cz. Případně nás můžete kontaktovat na čísle 608 578 538. Potvrzení rezervace obdržíte e-mailem. Pouze písemně potvrzené rezervace jsou platné.
Těšíme se na vaši návštěvu.

uveďte přibližný počet osob
Můžete uvést i více termínů
Obvykle děláme rezervaci stolu po exkurzi. Pokud si přejete jinak, uveďte to prosím do poznámek