٭Vánoce 2018٭

Připravili jsme pro vás tipy na vánoční dárky z Chomoutu. Věříme, že si najdete ten svůj. Složení dárkových balení je dané a tudíž neměnné (pokud není u produktu uvedeno jinak).  Datum minimální trvanlivosti vánočního balení piva je v lednu 2019.  Pivo není pasterované ani filtrované, a proto je nutné ho po celou dobu uchovávat v chladu.

KONTAKTY A OBJEDNÁVKY

Tato nabídka platí pro nákup přímo z Pivovaru nikoliv z Hostince. Proto objednávejte pouze na uvedených číslech. Odběr do 3 ks je možný i bez předchozí rezervace. Při větším odběru prosíme o telefonickou nebo písemnou objednávku předem, a to nejpozději do 15.12.2018 na vladan@pivochomout.cz , tel.: 773 088 428 nebo 776 840 661. Pokud jste si z naši nabídky nevybrali, můžete si poskládat dárkové balení z aktuální nabídky v Hostinci dle individuálních cen v průběhu otevírací doby.

TERMÍNY A MÍSTA VYZVEDNUTÍ

Vše si můžete zakoupit přímo v Pivovaru Chomout (nikoliv v Hostinci) v pracovních dnech od 9 do 15 hodin nebo v jiné časy po předchozí domluvě. Také můžete navštívit parkbar Klid V ruchu v areálu Letního kina v Olomouci. Otevírací doba pondělí až sobota od 16:00 do 23:45. V Pivovaru i v Letním kině lze platit pouze v hotovosti.  

 NOVINKA 2018 | St. Urban 0,75l | 299 Kč

Svatý Urban je patronem moravských vinařů a proto jsme náš sváteční speciál pojmenovali právě po něm.  Jedná se o kombinaci hroznů a sladů, která je dnes téměř zapomenuta, a přitom jim to spolu tak sluší. Spojili jsme pivní styl Saison a mošt odrůdy Veltlínské zelené z bioprodukce vinařství Vrátil ze Starovic. Výsledkem je osvěžující chuť pro slavnostní příležitosti. Ideální pro milovníky piva stylu “lambic” a pro ty, kteří rádi objevují něco nového.

Demižon Ležák 2l | 399 Kč

Toto není jen tak obyčejný demižon. Je totiž bezedný … tedy alespoň do třetího naplnění. Můžete totiž přikoupit další 3 plnění, každé za 120 kč. Do tohoto obalu plníme pouze Ležák.

Vánoční balení “KOMPLET” | 249 Kč

Obsahuje skleněnou lahev o objemu 0,75 l a pivní sklenku. Výběr sklenky není náhodný. Balení obsahuje takovou sklenku, které je nejvhodnější pro čepování daného piva, a umocňuje tak dokonalý požitek z chuti. Novinkou je sklenka Craftsman, která svým tvarem pomáhá uvolňovat z piva aromatické látky chmele a zázvoru. Zúžená dolní část sklenky se při držení ohřívá, čímž se z piva uvolňují aromatické látky.

Můžete si vybrat ze čtyř variant:

KOMPLET varianta 1: Švarc + sklenka Grazer 0,5 l
KOMPLET varianta 2: Ležák + sklenka Grazer 0,5 l
KOMPLET varianta 3: Vánoční ALE + sklenka Craftsman 0,5 l
KOMPLET varianta 4: Pšeničné bílé se skořicí + sklenka Ferrara

Vánoční balení “SEDMIČKA”249 Kč

Balení obsahuje 2 skleněné lahve o objemu 0,75 l. Můžete si vybrat ze tří variant:

SEDMIČKA varianta 1: Vánoční ALE + Ležák
SEDMIČKA varianta 2: Vánoční ALE + Švarc
SEDMIČKA varianta 3: Vánoční ALE + Pšeničné bílé se skořicí

Vánoční balení “DUOPAK” | 149 Kč

Dárek, který potěší každého milovníka našeho piva. Obsahuje dvě skleněné lahve o objemu 0,33 l. Můžete si vybrat ze tří variant:

DUOPAK varianta 1: Vánoční ALE + Ležák
DUOPAK varianta 2: Vánoční ALE + Švarc
DUOPAK varianta 3: Režná Bára + Něžná Bára

Zážitkový poukaz | 990  nebo 1990  

Nabízí netradiční formu dárku v podobě zážitku. Poukazy lze zasílat i poštou. 

Dárkový poukaz | od 150 Kč

… nebo v jakékoliv výši s věnováním podle vašeho výběru. Další nabídku dárkových poukazů najdete v e-shopu na našich stránkách v záložce “Dárkové a zážitkové poukazy“.

NABÍDKA PRO FIREMNÍ ZÁKAZNÍKY

Výše uvedená dárková balení mohou být také originálním dárkem pro vaše zaměstnance a obchodní partnery. Při odběrech většího množství nabízíme individuální ceny. Standardní doba dodání je 5 pracovních dní a při větších odběrech se může tento termín prodloužit. Doporučujeme proto objednávat co nejdříve, abychom vše stihli včas připravit.

Dolepka s firemním logem chomout-etiketa-sklo-ex-vanocni-ale_s-logem-firmy_nahled
Na kteroukoliv etiketu z naší vánoční nabídky můžeme také přidat vaše logo. Takto označené zboží můžete použít jako reklamní předmět, který lze navíc uplatnit jako odečitatelný výdaj ve vašem učetnictví. Cena za grafické zpracování je 150 Kč a cena jedné dolepky je 3 Kč. Vaše logo posílejte v křivkách ve formátu PDF na varime@pivochomout.cz 1 týden (5 pracovních dní) před požadovaným termínem dodání. Níže najdete vizualizaci pro oba typy etiket.

 

 

Etiketa na přání
Můžete si vymyslet vlastní vzhled nebo vám jej můžeme navrhnout. Cena této služby je 1000 Kč za grafický návrh za jednu korekturu. Cena každé etikety je 5 Kč a termín dodání 3 týdny (15 pracovních dní). Potom může vaše firemní etiketa vypadat třeba takto:

 

Společnost TŌSH distillery byla založena v roce 2018 a provozuje svoji výrobu v prostorách palírny s tradicí výroby od 16 století.

 Destilát TWIN 1st – Režná Bára | od 249 Kč | 200 ml

Představujeme vaši oblíbenou Režnou Báru v novém převleku. Ve spolupráci s TŌSH Distillery jsme pro vás připravili tento sladový destilát a naše první společné dvojče. Vychutnejte citrusové aroma chmele,
hladkost ječmene a peprnost žita koncentrováno do akordu o mimořádné síle. Porovnávejte zodpovědně!

www.toshnazdravi.cz

 

Jakamarus | od 249 Kč | 500 ml | “Originální chuť prověřena generacemi”

Legendární bylinný digestiv hořké a kořeněné chuti, který se vyrábí už od roku 1916 podle původní receptury lékárníka Kříže z Prahy, kterou dnes vyrábí TŌSH Distillery a kde se taky Jakamarus vyrábí. Dlouhá doba zrání v dubových sudech dodává tomuto likéru charakteristickou chuť s výrazným akcentem bylin a koření z celého světa. Jubilejní edice je jedinečná tím, že každá láhev má své číslo a nabízíme ji ve více variantách dárkového balení.
www.jakamarus.cz