Volná místa

Chcete u nás pracovat? Možná právě hledámě někoho s vašimi zkušenostmi. Podívejte se jaká máme v současné době volná místa. Pokud zrovna pro vás nic nemáme, tak nezoufejte a pošlete nám váš životopis na prace@pivochomout.cz nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.


PIVOVAR

V pivovaru vaříme piva různých stylů a neustále se snažíme vymýšlet novinky. A to proto, že nás to prostě baví. Našimi hlavními zákazníky jsou restaurační zařízení v regionu. Proto stáčíme většinu naši produkce do KEG sudů o různých objemech. Část piva stáčíme dále do PET lahví a soudků dle požadavků zákazníka. Pro práci v pivovaru je potřeba zejména velmi dobrá fyzická kondice (každý sud váží kolem 50-ti kg) a odpovědný přístup k práci. Pokud tyto vlastnosti máte, tak nás neváhejte kontaktovat.

 

HOSTINEC

Jsme rodinný pivovar s přilehlou restaurací a zahrádkou s denním provozem a stodolou pro pořádání svateb, firemních akcí… Vaříme si vlastní pivo, v gastronomii rádi zkoušíme nové věci a stále se rozvíjíme.

Co vás čeká
Práce v mladém kolektivu, budete se podílet na přípravě a výdeji jídel Ala carte menu, práce v režimu krátky / dlouhý týden.
Příjem, přejímka zboží, úklid pracoviště.
Dodržování HACCP.

Požadujeme
Pracovitost, dochvilnost, čistotnost, zodpovědnost, týmový duch, manuální zručnost, pozitivní energii.

Výhodou
Zkušenost na obdobné pozici. Pokud jste pracovití a ochotní učit se novým věcem rádi Vás zaučíme.

Nabízíme
Práce v dynamickém podniku podporujícím moderní trendy v gastronomii, možností uplatnit vlastní nápady.
Zaměstnanecké benefity, slevy na podnikové výrobky, Multisport kartu. Možnost práce na HPP, či brigáda.

Zájemci volejte 777 746 878 nebo pošlete životopis na prace@pivochomout.cz